Blog

Uyumlu Renk Geçişlerine Sahip Olan Yatak Odası Takımları

2022 yılının gelmesi ile birlikte odalardaki dekorasyon fikri değişmeye başlamıştır. Oturma odalarında ve salonlarda altın detaylara yer verilir iken yatak odası takımlarında ise kapitone detaylar ön plana çıkmaktadır. Yatak odası takımı parçalarının kenar kısımlarında yer alan kapitone detaylar el işçiliği olmaktadır. Yatak odası takımlarının ayaklarında ise genel olarak ahşap ya da metal renk tonları kullanılmıştır. Aşağıda sizler için derlenmiş olan farklı yatak odası modelleri mevcuttur. Bu modeller 2022 kreasyonuna girecek takımlardan seçilmiş olup sizlerin odalarınızda kullanması amaçlanmıştır. Modeller arasından kendi zevkinize en uygun olan modeli seçebilir ve yatak odası dekorasyonunuzu yılın güncel fikirlerine uygun olarak döşeyebilirsiniz.

Aliya Yatak Odası Takımı

Aliya Yatak Odası Takımı

Aliya Yatak Odası Takımı yukarda da belirtildiği üzere ahşap ayaklardan meydana gelmiştir. Yalnızca karyola ayaklarında değil aynı zamanda komodin ayaklarında da kullanılan ahşap, odalarınızın doğal bir görünüme bürünmesini sağlamaktadır. Takımda yer verilen komodinin tek çekmecesi vardır. Çekmecede ekru tonlara yer verilmiş olup üst tabakada kahve tonu kullanılmıştır. Modelde yer alan kıyafet dolabı, iki uzun ayna içermektedir. Bu aynalar dolaba yapışıktır. İki aynanın tam ortasında yuvarlar bir tutma kulpu tasarımı göze çarpmaktadır. Aynaların dışında kalan alan, komodine uyumlu olması açısından ekru ile donatılmıştır. Eğer bu modeli yatak odalarınız için almayı düşünür iseniz hareketli yatak örtüleri ile kombin yapabilirsiniz.

Asel Yatak Odası Takımı

Asel Yatak Odası Takımı yalnızca ayak kısımlarında değil aynı zamanda dolap kapaklarında da ahşaptan yararlanmıştır. Kolay bir şekilde uykuya dalmanızı sağlayan bu modelin rahatlatıcı bir etkisi vardır. Modelin komodini diğer parçalardan farklı bir renge sahip olup mat siyah ile donatılmıştır. Şifonyer ayna detaylardan oluşmakta olup geniş iç hacmi ile oldukça kullanışlıdır. Takım içerisinde yer verilen dolabın hem sürgülü hem de kapaklı bölmeleri bulunmaktadır. Dolap, ayakları olmamakla birlikte sıfır şekilde yere temas etmektedir.

Milenyum Yatak Odası Takımı

Özgün dolap tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Milenyum Yatak Odası Takımı sayesinde ferah bir odaya kavuşabilirsiniz. Takımın kıyafet dolabı oldukça geniş bir yapıya sahiptir. L tasarımlı bu dolap pek çok bölme içermektedir. Dolabın rengi, şifonyerin rengi, yatak başında kullanılan renk ve komodin rengi birbiri ile uyumlu olup beyaz tonlarındadır. Takımda hem şifonyer üzerinde hem de dolapta birer ayna yer almaktadır. Kullanıcılar bu aynalardan birini tercih ederek makyaj ya da saç yapabilmektedir.

Venüs Yatak Odası Takımı

Venüs Yatak Odası Takımı içerisinde yer alan karyola ve komodin koyu renkler ile çevrelenmiştir. Takımda yer alan ayaklar yerden yüksekte üretilmiştir. Bu nedenle kullanıcılar yatak odalarını temizler iken zorlanmamaktadır. Modelin ayakları beyaz ile donatılmış olup düz yapıya sahiptir. Dikdörtgen prizma şeklinde olan kıyafet dolabı, 4 parçalı ayna ile donatılmıştır. Dolabın ayna dışında kalan kısımları beyaz ağırlıklıdır. Model içerisinde bir adet ufak çaplı şifonyere ve bir adet de şifonyer aynasına yer verilmiştir.

Mars Yatak Odası Takımı

Yalnızca 2022 yılının sık kullanılanları arasında değil diğer yılların popüler modelleri arasında da yer almaya aday olan bu modelin rengi oldukça zamansızdır. Mars Yatak Odası Takımı içerisinde yer alan her parça gri tonlarından nasibini almıştır. Parçalar, gri üzerine metal süslemeler ile donatılmıştır. Hem komodinin hem de karyolanın ayakları paslanmaz metalden elde edilmiştir. Takımı, açık renk duvarlarınız ile kombin yapabilir ve ferah bir yatak odası yaratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir