HAKKIMIZDA

Proje bazlı işler ile sektöre 2006 yılında atılan marka adını, kurucusu olan mimar Bige Akbaba’dan almıştır. 2018 den itibaren seri üretim mobilya işlerine devam etmektedir. Tasarım dilini ve kültürünü her bir tasarımına işleyene Bige Akbaba; inovatif, dinamik ve profesyonel mimar kadrosu ile sektörde öncü markalar arasında adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Mobilyaya kattığı tasarım çizgilerinin yanında, sunduğu ürün çeşitliliği ile tercih edilebilirliğini yükselten Bige Akbaba; modern, retro ya da luxury seçeneklerini de içersinde bulundurmaktadır.

İleriye dönük olarak atmış olduğu her adımda, zaten yüksek olan kalite standardını daha da arttırmayı ve en nihayetinde müşteri memnuniyetini en yüksek noktaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Bige Akbaba; kullanacağı renkleri, talep edilen tarza göre belirlenmekte ve herkesin zevkine seçenek oluşturmak amacı da gütmekte olan bir markadır. Sürdürülebilir memnuniyet başlığının altına yazdığı her yazıda, mutlu anları kaleme alan Bige Akbaba, başarılı bir süreç yönetimi sayesinde her gün yükselen bir ivme kazanmaktadır. Alanında uzman çalışanlar, ekip çalışmasına verdiği önem ve özellikle tasarım konusundaki yetisi sayesinde, başarısını gün geçtikçe daha da üst sıralara taşımaktadır.

MİSYONUMUZ

Bige Akbaba; elinde bulunan tüm malzemeleri, gerektiği şekilde kullanmayı amaçlayan ve bu bağlamda en büyük faydayı oluşturmayı hedef edinen bir markadır. Çünkü bir fayda oluşturmak, her zaman güzel bir geri dönüşün sağlayıcısıdır. Başarının mutlak ölçütlerinden bir tanesi de bu geri dönüştür.

İşlevsellik, şıklık, konfor ayrı başlıklar olsa da Bige Akbaba içerisinde hepsinin sentezini görebilirsiniz. Sadece bir ürünün evinize kurulması , sürecin bittiği anlamına gelmez. Satış süreci sonrasında da destekleyici bir yaklaşımda olan Bige Akbaba; evinizi, yuva yapacak tüm hizmetleri sizin için birleştiriyor. Bunu yaparken de kalite anlayışından ödün vermeyerek, tasarım odaklı ürünleri sizlere sunuyor.

Katıldığı her fuarda, ağırladığı her misafirinin yüzündeki tebessümün sebebi olan Bige Akbaba; en başta ev dekoru olmak üzere, mağaza anahtar teslimi projeler ile de adından söz ettirmeye devam etmektedir. Ticari mekan dekorasyonu, üretimi ve uygulaması noktasında da önemli projelere imza atmakla kalmayıp amaçları arasında yer alan her detayı, attığı tüm adımlar ile desteklenmiştir. Aynı zamanda marka; dinamik, hızlı, çözümleyici müşteri hizmetleri ile de tüm taşları yerine oturtmaktadır.

VİZYONUMUZ

Potansiyeli görebilmek, bu potansiyel dahilinde hareket edebilmek oldukça ayırıcı yeteneklerdir. Bige Akbaba, kendi içerisinde barındırdığı potansiyelin farkında olan ve bunu, değindiği her alanda kulanmak isteyen bir markadır. Tek bir bölge ile sınırlı kalmadan, 81 ilde de kendi adını duyurmayı heceliyor. Aynı zamanda dünya pazarına açılıp ihracat noktasında oldukça iyi bir noktaya gelmeyi amaçlıyor. Yurtdışı ile tanışmış bir firma olan Bige Akbaba; yeni “tanıştığıma memnun oldum” cümlelerini de duymayı hedefliyor. Bunu yaparken; her zaman daha gelişecek, tüm trendleri yakından takip edecek ve gerekli tüm hizmetleri, en optimal şekilde birleştirecek bir rota izlemeyi vizyon ediniyor. Daha ileriye giderken de memnuniyet temelli bir çizgide kendi alanını oluşturuyor. Memnuniyeti destekleyici pek çok yeni çalışmayı eş zamanlı olarak devam eden Bige Akbaba böylece potansiyelini en uyumlu şekilde kullanıyor.