Blog

Yaşam Alanlarınıza Zarafet Katacak Özgün Tasarımlı 6 Sandalye Modeli

Yemek odalarında, misafir odalarında ya da mutfaklarda sıkça kullanılan sandalyeler evlerde olmazsa olmaz parçalardır. Sandalyeler sayesinde odaların kullanışlılığı daha da artmaktadır. Alandan tasarruf sağlanarak verimlilik yükselmektedir. Sandalyelerin kendilerine özgü tasarımları bulunmaktadır. Her oda için farklı bir sandalye tasarımı mevcuttur. Örneğin bahçelerde kullanmak üzere tasarlanan sandalyeler daha çok dış mekânlara uygun hasırdan üretilir iken evin içinde durum bu şekilde değildir. Mutfakta yer verilen sandalyeler demirden ya da ahşaptan elde edilen minimal tasarıma sahiptir. Yemek odasında kullanılan sandalyeler ise daha şık bir tasarıma sahiptir. Aşağıda birbirinden özgün sandalye tasarımları yer almaktadır. Bu tasarımları inceleyerek eviniz için en hoş kombini ortaya çıkarabilirsiniz. Misafir odalarınız için şık sandalyeleri, mutfaklarınız için ise minimal sandalyeleri bu yazıda hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Aliya Beyaz Sandalye Modeli

Aliya Beyaz Sandalye

Sandalyelerin şıklığı onların karakterini belirleyen önemli bir özelliktir. Şık tasarımlı sandalyeler sayesinde misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz misafir odalarınızı güzelleştirebilirsiniz. Aliya Beyaz Sandalye sizlerin şık sandalye ihtiyaçlarınızı gidermek amacı ile tasarlanmıştır. Bu sandalyeyi Aliya yemek odası takımı ile bir arada kullanarak daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz. Sandalyenin açık rengi sizlere daha ferah bir yaşam alanı oluşturmaktadır. Sandalyede kullanılan kumaş yumuşak olduğu için daha iyi bir oturma deneyimi sunacaktır. Sandalyenin minderinde yüksek HR değeri bulunmaktadır. Bu nedenle hem sırt hem de omurga sağlınız olumlu şekilde etkilenecektir.

Mars Antrasit Sandalye

2022 yılının en gözde renkleri arasında yer alan antrasit hem yemek odalarına hem de salonlara renk katmaktadır. Griye yakın tonları sayesinde bu renk zamansız olma özelliğini elde etmektedir. Antrasit renkli ürünler ile pek çok rengi kombin yapabilir ve ortaya harika bir görünüm çıkarabilirsiniz. Mars Antrasit Sandalye sizleri aradığınız yaşam alanlarını yaratmaya davet etmektedir. Bu model sayesinde pek çok takımı kullanabilirsiniz. Antrasit renk ile açık tonları aynı odada kullanarak tezat bir uyum ortaya çıkarabilirsiniz. Sandalye, yüksek minderi sayesinde bacaklarınızı ve omurganızı rahat ettirmek amacı ile tasarlanmıştır. Sandalye sayesinde yemek deneyimleriniz daha eğlenceli ve rahat geçecektir.

Venüs Siyah Sandalye

Bir sandalye satın alınır iken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar arasında sandalyenin tasarımı da yer almaktadır. Venüs Siyah Sandalye modelinin kendine özgü ayak tasarımı dikkatleri üzerine çekmektedir. Parlak metal ayaklara sahip olan modelin ayak şekli oldukça komplikedir. Ayaklar birbirinin içinden geçerek özgün bir geometrik şekilde ortaya çıkarmıştır. Bu şekil sayesinde odalarınızda kreatif bir duruş ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer sıradan sandalyelerden sıkıldı iseniz ve daha özgün bir sandalye arıyor iseniz bu modeli tercih edebilirsiniz.

Asel U Sandalye

U şeklinde tasarlanan sandalyeler, diğer sandalyelerden daha rahattır. U sandalyelerin insan anatomisine daha uyumlu olduğu düşünülmektedir. U sandalyelerde yer alan kol koyma kısımları, kolunuzu rahat ettirmek amacı ile özel olarak tasarlanmıştır. Asel U Sandalye hem rengi hem de duruşu ile sizleri büyüleyecek bir güzelliğe sahiptir. Oldukça kullanışlı olan sandalye düz siyah ayaklara sahiptir. Sandalyenin üst kısmında yer alan kumaş, kolay temizlenebilen özelliği sayesinde sizleri zor durumda bırakmayacaktır. Sandalyeyi satın alarak siyah ya da antrasit renkler ile bir arada kullanabilirsiniz.

Milenyum Sandalye

Milenyum Sandalye

Sırt detaylarında yer alan şerit geçişler ile dikkatleri üzerine çeken bu ürün, sizleri rahat ettirmek amacı ile tasarlanmıştır. Üründe kol koyma detayı mevcut değildir. Özgün bir sırt tasarımına sahip olan ürün, omurga sağlığınız düşünülerek hazırlanmıştır. Milenyum Sandalye kahve tonlarından ilham alınarak üretilmiştir. Kahve tonlarının huzur verici etkisi sayesinde çağdaş bir görünüm ortaya çıkarılmıştır. Sandalyede kullanılan ayaklar beyaz olup yerden yüksekte tasarlanmıştır. Eğer evlerinizde rahat bir şekilde yemek yeme ya da dinlenmek istiyor iseniz bu sandalyeyi tercih edebilirsiniz.

Metalica Sandalye Modeli

Metalica Yemek Odası Takımı ile bir arada kullanıldığında mükemmel bir uyum ortaya koyan bu ürün sizleri iyi hissettirecektir. Yemek odalarınızın yanı sıra salonlarınızda da yer verebileceğiniz bu ürün hoş bir görünüm içermektedir. Sandalyede yer alan siyah ayaklar sizler için asil bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. Bu ürünü hareketli parçalarınız ile birlikte kullanarak güzel bir oda dekorasyonu ortaya koyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir